Zagraj z Mik Makiem na festiwalu

Słoneczna cytrynka i zielone jabłko zobaczcie jak ten niecodzienny miks smaków lata pokazał Mik Makowi, dlaczego lato to najlepsza pora roku i czemu tak wszyscy zawsze tęsknimy za wakacjami?

Z czym wam się kojarzy lato kochani? Mik Makowi z pewnością z wakacjami oraz możliwością spędzenia czasu z przyjaciółmi. Wesołe dni, spędzane na festiwalach przy ognisku z gitarą w ręku i bębnami pod nogami przyjaciół, tworzących prawdziwą operową arię gdzie słowa „Spotkamy się tutaj za rok” nabierają prawdziwej mocy. Mik Mak jak co roku, pod koniec lipca trafił na festiwal, który od wielu lat był częścią lata w mieście w którym się wychowywał. Jak co roku zawsze dbał o to, żeby mieć przy sobie odpowiednią ilość prowiantu. W końcu warunki polowe, nie zawsze pozwalały na szybkie dostanie się do sklepu. W kieszeni zaś, spoczywały kolorowe cukierki Mik Mak o smaku słonecznej cytrynki i zielonego jabłka. Cukierki które połączyły ze sobą dwa niecodzienne smaki, tworząc w ten sposób symbol wakacji.

 

Zagraj z Mik Makiem na festiwalu

 

Sam Mik Mak, siedział już kilka godzin przy ognisku z przyjaciółmi, śpiewając najbardziej znane harcerskie pieśni. A jak wiadomo, taki klimat zawsze zachęca nas do miłości i sprawia, że rozkwita ona w najmniej oczekiwanym momencie. Właśnie na tym festiwalu, jedna z dziewcząt skradła serce Mik Maka, młoda o niebieskich niczym ocean włosach i wściekle czerwonych włosach, również co jakiś czas spoglądała na naszego bohatera. Niestety ani jedno ani drugie nie potrafiło znaleźć w sobie na tyle odwagi, żeby rozpocząć rozmowę. Pozwólcie jednak że zdradzę wam sekret. Wiecie, co jest najcenniejsze na tego typu plenerowych festiwalach? Jedzenie, nie zawsze każdy kto nocuje w namiocie ma dostęp do regularnych posiłków. Dziewczyna, która spodobała się Mik Makowi, spojrzała na niego z uśmiechem. A i on również wyszczerzył swoje zęby, pokazując że również potrafi się uśmiechać. Podsunął dziewczynie cukierki, a ona tak zasmakowała w mik makach, że momentalnie zjadła kilka. Tak zaczęła się rozmowa między nimi, a Mik Mak szybko znalazł więź z nową poznaną dziewczyną. Pożegnanie po festiwalu było pełne przytulasków i smutku, jednak oboje wiedzieli że spotkają się już niedługo, a nasz Mik Mak znalazł dziewczynę.

 

Skip to content