Co-packing

Co-packing

Dlaczego warto zainteresować się co-packingiem?

Ludzie który postanowili założyć firmę, zajmującą się produkcją żywności (zwłaszcza słodyczy), należy podziwiać. Jest to niezwykle trudna branża, wymagająca zarówno subtelności jak i wiedzy na rynku.

Jednak wiele, zwłaszcza małych firm, ma olbrzymi problem na początku swojej działalności wynikający z pewnych praw jakimi rządzi się pakowanie artykułów spożywczych. Słodycze muszą odpowiednio się prezentować, żeby przyciągnąć uwagę zarówno dzieci jak i dorosłych, a sprzęt do specjalistycznego pakowania jest drogi (jego koszta często wykraczają poza budżet danego przedsiębiorstwa).

Tutaj właśnie pojawiamy się my BMB z ofertą pakowania artykułów spożywczych z myślą o małych i średnich firmach, które nie chcą marnować budżetu na zakup specjalistycznych maszyn. To co możemy wam zaoferować, to zarówno pakowanie poziome jak i pionowe.

Pakowanie pionowe:

Produkty spożywcze (np. cukierki) wsypywane pionowo maszyna pakuje w gramatury od 100g do 1kg. Od was wymagamy jedynie zabezpieczenia towaru (wystarczą zwykłe kawałki papieru lub folii) i zadbanie o to żeby produkt był suchy.

Pakowanie poziome: 

Produkty spożywcze głównie: batony (bez opakowania), pierniki, ciastka, wafle – mogą być to pojedyncze produkty o wymiarach od 6 do 30cm i wysokości do 7cm. Produkty te muszą być suche.

Jednak to nie wszystko co mamy wam do zaoferowania. Dla bardziej wymagającej klienteli oferujemy również pakowanie termokurczliwe.

Pakowanie termokurczliwe (foliowanie) jest to pakowanie zbiorowych produktów np. typu display (opakowanie zbiorcze) w folię termokurczliwą. Szybkie i niezwykle skuteczne pakowanie, spełniające wszystkie najwyższe standardy.

Uprzedzając wasze pytania wszystkie produkty na produkcji są na paletach plastikowych wg normy certyfikatu HACCP – więcej informacji tutaj: Certyfikaty. Jak widzicie zadbaliśmy o to, żeby nasze usługi spełniały najwyższe standardy.

Oferujemy także możliwość spersonalizowania pakowania (np. poprzez oklejanie etykietami). Wszystko po to, abyście byli zadowoleni z oferowanych przez nas usług. Sprawdź sam i przekonaj się o tym, jak wielki wpływ odpowiednie pakowanie ma na produkty spożywcze.

Skip to content